Nadim Ekiz Saha Ziyaretlerini Sürdürüyor

Odaklı Yayıncılık on Tem 13 in Genel.

Yeni Çeltek Kömür ve Madencilik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Nadim Ekiz, Merzifon Linyit İşletmesini ve Ilgın Linyit İşletmesini  ziyaret etti. 

Yeni Çeltek Kömür ve Madencilik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Nadim Ekiz, İşletmeler Müdürü Metin Özdamar ve Satın Alma, Pazarlama Müdürü Erol Varol ile Merzifon  Linyit İşletmesine bir ziyaret gerçekleştirdi.  İşletmede teknik incelemeler de bulunan Ekiz ve beraberindekiler, Kontrol Müdürlüğü yetkilileri ve Rödovansçı firma yetkililerinden bilgi aldılar. Nadim Ekiz ve beraberindekiler işletme ziyaretinin ardından sendika yetkilileri ile birlikte Amasya Valisi Dr. Osman Varol’u, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’i ve Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı’yı makamlarında ziyaret ettiler.

Ilgın Linyit İşletmesini de ziyaret eden Yeni Çeltek Kömür ve Madencilik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Nadim Ekiz ve İşletmeler Müdürü Metin Özdamar teknik incelemelerde bulunarak, Kontrol müdürlüğü yetkilileri ve Rödovansçı firma yetkilileri ile toplantılar gerçekleştirdiler.

91 total views, 2 views today

Yorum Yap

5 + 17 =

Top